Harmonogramy

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW LOTNISKO BEAUVAIS PARYŻ

Lądujesz lub odlatujesz z lotniska Beauvais?

Bus Beauvais Paris oferuje wygodę przemieszczania się między lotniskiem Beauvais a Paryżem w bezpośredniej podróży.

Ich harmonogramy są skoordynowane z przylotami i wylotami lotu Ryanair oraz innymi liniami lotniczymi, które działają na lotnisku w Beauvais.

Autobusy odjeżdżają z lotniska Beauvais do Paryża 20 minut później po wylądowaniu. Autobusy odlatujące z Paryża na lotnisko Beauvais odjeżdżają, w zależności od firmy, na 3 lub 4 godziny przed godziną odlotu każdego lotu. BusBeauvaisParís wraz z aeropureto Beauvias zapewniają, że zawsze jest dostępna przestrzeń dla wszystkich pasażerów na każdy lot, więc nie musisz się martwić, że zabraknie Ci miejsca. Podobnie nie powinieneś się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, ponieważ autobusy czekają, aż każdy lot rzeczywiście przyleci, aby odjechać.

[buttons text=”SPRAWDŹ HARMONOGRAM NA KOLEJNE DNI” style=”custom” alignment=”text-center” background_color=”#dd3333″ hover_background_color=”#1e73be” text_color=”#ffffff” icon_type=”fontawesome” link_url=”https://www.oasbus.com/bus-beauvais-schedule/” icon=”fa fa-clock-o”]

Wylot z centrum Paryża na lotnisko Beauvais:

Codzienne wyjazdy koordynowane z odlotem z Paryża – Porte de Maillot do lotniska Beauvais. W przypadku lotów firm Ryanair, Blue Air, Volotea i Wizz Air odjazdy z Paryża odbywają się na 3 godziny przed startem lotu. W przypadku lotów firmy Air Moldova odloty są wykonywane na 4 godziny przed odlotem.

Odloty z lotniska Beauvais do Paryża:

Bezpośrednie autobusy z codziennymi odlotami z lotniska Beauvais do centrum Paryża. Wyjazd jest skoordynowany z przybyciem każdego lotu, więc odbywa się 20 minut po lądowaniu i obejmuje od pierwszego lotu do ostatniego dnia.

Przystanek autobusowy w centrum Paryża

Przystanek autobusowy na lotnisku